سلام استاد عزیز من کراتین کارم و همیشه دوست دارم بهترین خدمات رو برای مشتری های عزیزم ارائه بدم به همین علت سعی میکنم خیلی علمی جلو برم و کار رو برای مشتری هام انجام بدم ازتون دوره مراقبت از مو رو گرفتم و واقعا به جرئت میگم بههههترین بود اینقدر ک من نکات خوب و مفید یادگرفتم و خیلی اصولی به مشتری مشاوره میدم و چه خوب ک دوره رو پیشتون خریدم چون ک تمام سوالات ذهنیم برطرف شده یکی از کاملترین دوره ها هستش توصیه میکنم عزیزانی که در زمینه مو فعالیت دارن حتما این دوره رو تهیه کنن

جزوه خانم فائزه حسینی
فائزه حسینی

hairbeauty_faezeh

پیج اینستاگرام خانم فائزه حسینی - کراتین کار

ترکیب شناسی محصولات صافی و احیای مو

تومان2,500,000

در این مبحث آموزشی به طور مفصل راجع به نقش کراتین در ساختار مو، کراتین هیدرولیزشده و اسیدهای آمینه ،پیوندهای مو، ویتامین های مورد نیاز مو، فرمالدهید ها و ترکیبات آنها،جایگاه تیوها و تیول ها،آمونیاک و آمونیوم ، سیستئامین و مرکاپتامین و سولفات و فری سولفات در ساختار مو و نقش ترکیبات موثره در محصولات صافی و احیاء مو پرداخته می شود.

مراقبت از مو

تومان1,000,000

در این آموزش بعد از شناخت آناتومی مو، انواع شامپوها و ترکیبات آنها مورد بحث قرار می گیرد. روش های مراقبتی از موهای چرب، خشک، آسیب دیده و موهای بلند مطرح شده و آموزش هایی در خصوص مصرف کاندیشنرها، ماسک ها و روغن های درمانی مو بیان می گردد. روشهای تقویت مو و رطوبت رسانی و همچنین توصیه هایی جهت مقابله با مشکلات مو نظیر ریزش مو و شوره سر نیز ارائه می گردد.

بازگشت به لیست