نظر خانم ماهرخ سلاطین

با سلام خدمت اقای مهندس حسنانی / در چند سال اخیر به دفعات سایت شما بهترین مرجع برای سوالات بیشمار من در زمینه ارایشی و بهداشتی بوده و همیشه بهترین جواب را از شما دریافت کردم ./ بعد از چند سال افتخار داشتم تا در کارگاه راز جوانی شما شرکت کنم ،به جرات می توانم بگویم که مباحث این کارگاه بسیار علمی و با زبان ساده و قابل درک بود که با توجه به ده سال سابقه کاری من پیش از این در هیچ کلاس یا کارگاهی این چنین بیان نشده بود ./ از ویژگی های دیگر این کارگاه نظم و سبک جدید در شیوه ی اموزش شماست ./ و نکته ی قابل توجه دیگر هزینه ی کاملا منصفانه ی این کارگاه میباشد که این امکان را برای همگان فراهم میکند تا بتوانیم مهارت و سطح دانش شغلیمان را ارتقا دهیم و همواره به روز باشیم ./ با ارزوی موفقیتهای بیشتر برای شما / ماهرخ سلاطین/

ماهرخ سلاطین 2
ماهرخ سلاطین

insta

پیج خانم ماهرخ سلاطین

زبان تخصصی پوست

تومان800,000

وبینار اصطلاح شناسی با هدف آموزش اصطلاحات و واژه های زبان انگلیسی در محصولات مراقبت از پوست و مو برگزار شده و فیلم این وبینار به مدت 5 ساعت همراه با فایل PDF اسلاید ها ارائه می شود. این آموزش جهت آشنایی با مهمترین لغت ها و اصطلاحات فیشال و بیوتی تراپی بوده و برای هر شخصی که در این حوزه فعالیت دارد بسیار کاربردی می باشد.

محصولات و ترکیبات ضدآفتاب

تومان1,000,000

در این آیتم آموزشی هر آنچه که در زمینه ترکیبات و  محصولات ضد آفتاب می بایست بدانید مثل شناخت انواع ضد آفتابها و SPF های متفاوت آنها متناسب با نوع پوست ، ترکیب شناسی و لیبل خوانی محصوات ضد آفتاب ، بررسی ضد آفتابهای بی رنگ و رنگی و نقد و بررسی آنها ، مراقبت از پوست صورت و دور چشم  و مقابله با لک توسط محصولات ضد آفتاب و بسیار مطالب دیگر بیان شده است .

هشت پا – کارگاه لک به زبان ساده

تومان1,700,000

فیلم ضبط شده وبینار آموزشی هشت پا، یا همان کارگاه لک به زبان ساده با سرفصل هایی پیرامون مشکلات پوستی ناشی از لک ، آناتومی، عوامل ایجاد، پیشگیری، درمان و تمام موارد مرتبط با آن می باشد. این DVD شامل یک ساعت مطالب پیش نیاز 6 ساعت آموزش کامل ،فیلم پرسش و پاسخ ها ،همراه بافایل PDF اسلایدها می باشد.

روتین های پوستی(پوست چرب-پوست خشک)

تومان1,400,000

فیلم ضبط شده وبینارهای روتین های پوست خشک و روتین های پوست چرب همراه با فیلم ضبط شده پرسش و پاسخ هافایل pdf اسلایدها در این آموزش می آموزید که چگونه نوع پـوست را تشخیـص دهید و مطابق آن، راهکارهای مراقبتی ارائه یا محصولات مناسب معرفی کنید.در این آموزش هم روتین های خانگی (هوم کر) و هم روتین های سالنی (کابین) آموزش داده شده است.

آناتومی تخصصی پوست

تومان1,000,000

در این آیتم آموزشی هم آموزش آناتومی مقدماتی و هم آموزش آناتومی پیشرفته  به صورت فیلم وبینار ضبط شده به مدت 8 ساعت همراه با فایل PDF اسلایدها می باشد. برخی از سرفصل های این آموزش شامل شناخت لایه های پوست، سلولهای پوست، سد دفاعی پوست، اجزاء سلول، آناتومی لک، آناتومی آکنه، آناتومی پیری پوست،آناتومی رطوبت رسانی به پوست و … می باشد.

بازگشت به لیست