نظر خانم سمیه برادران

من سمیه برادران هستم بیوتی تراپیست افتخار اینو داشتم که در این حرفه بتونم از اطلاعات و دانش خوب استاد حسنانی بزرگوار بهره مند بشم میتونم بگم تقریبا بیشتر دوره هاشون رو گذروندم و کمک بسیار زیادی به من کرد و به نظر من یکی از اساتیدی که به خوبی و مبتحرانه و موشکافانه تمام اطلاعات و دانشی که دارند با بیان ساده در اختیار هنرجویانشون قرار میدن آرزوی سلامتی براشون دارم 🙏🏽🥰

خانم سمیه برادران

somayebaradaran_skin

پیج خانم سمیه برادران

خانم سمیه برادران
خانم سمیه برادران

اکتیوشناسی محصولات پوستی

تومان2,000,000

فیلم وبینار اکتیو شناسی مشتمل بر 6 ساعت آموزش مقدماتی و تکمیلی پیرامون مباحث پپتیدها و اکتیوها درمحصولات مراقبت از پوست می باشد. در این آموزشی اکتیوها و مواد موثره در محصولات پوستی تحلیل و بررسی می شوند.طرفداران این آموزش مشاوران پوستی ، کاربران حرفه ای محصولات ، مدرسان حوزه مراقبت از پوست و مو و فروشندگان محصولات مراقبت از پوست و مو هستند.

آناتومی تخصصی پوست

تومان1,000,000

در این آیتم آموزشی هم آموزش آناتومی مقدماتی و هم آموزش آناتومی پیشرفته  به صورت فیلم وبینار ضبط شده به مدت 8 ساعت همراه با فایل PDF اسلایدها می باشد. برخی از سرفصل های این آموزش شامل شناخت لایه های پوست، سلولهای پوست، سد دفاعی پوست، اجزاء سلول، آناتومی لک، آناتومی آکنه، آناتومی پیری پوست،آناتومی رطوبت رسانی به پوست و … می باشد.

بازگشت به لیست