پاکسازی پوست

پاکسازی با براش های برقی

فیس براش

تمیزکردن صورت برای حفظ سلامت پوست صورت ضروری است. اما باید با روش درست انجام شود. یکی از ابزارهای پاکسازی پوست فیس براش برقی است. فیس براش برقی در واقع یک دستگاه دستی است که با باطری کار می کند که به آن براش یا یک سری سونیک وصل می شود. این براش به گونه ای طراحی شده که با یک حرکت تکرارشونده پوست صورت را تمیز کند.

این حرکت تکرار شونده می تواند رفت و برگشتی، چرخشی یا لرزشی باشد. برخی از آنها تایمر خاموش شدن خودکار دارند و امکان دستیابی به یک سیکل پاکسازی دقیق را فراهم می کنند.

اگرچه با استفاده از این ابزار می توان به خوبی پوست را پاکسازی کرد اما انجام دادن بیش از حد آن می تواند به پوست آسیب بزند. اگر پوست نازک یا حساسی دارید بهتر است از فیس براش استفاده نکنید.

فیس براش ها تا 6 برابربهتر از شستشو با دست می توانند چرک ها و آلودگی های پوست صورت را پاک کنند

طرز استفاده از فیس براش برقی

اگر آرایش سنگین استفاده می کنید، برای پاک کردن آن مستقیم به سراغ فیس براش برقی نروید. اول آرایش را با روغن ها یا بالم های آرایش پاک کن صورت خود را با دست و انگشتان پاک کنید.

اسکراب را با استفاده از فیس براش برقی استفاده نکنید.

مقداری شوینده ملایم روی سر براش بزنید و به آرامی برای مدت 20 ثانیه روی صورت حرکت دهید.

از فیس براش بیش از سه بار در هفته استفاده نکنید.

برس را همیشه تمیز نگه دارید. براش آن را هر سه ماه یک بار تعویض کنید. هر بار پس از استفاده برس آن را بشویید. در غیر این صورت باکتری ها روی پرزهای براش نشسته و باعث تحریک پوست می شود.

 

براش برقی
براش برقی 2

 

محصولات آموزشی مرتبط

چلچراغ کابین آپدیت 1401

تومان1,300,000

چهل درس کاملا ضروری مراقبت از پوست که برای ورود به این حرفه باید حتما بلد باشید.
اولین گام برای ورود به دنیای بیوتی تراپی و مراقبت از پوست حرفه ای
مخاطبین اصلی :بیوتی تراپیست ها و کاربران حرفه ای اسکین کر و کلیه افرادی که مراقبت از پوست را به عنوان شغل خود انتخاب کرده اند

دستگاه های مراقبت از پوست

تومان1,000,000

12 ساعت آموزش تئوری و نیمه عملی و عملی دستگاه های مراقبت از پوست و زیبایی ،آموزش کار با انواع دستگا های اتاق پوست مثل: هیدرودرمی (گالوانیک، دزن، ماسک حرارتی)،های فرکوئنسی،هیدرافیشیال، آکوافیشیال، پلاژن،اسکوم ،دایون پلاس، بخور و اسکین اسکرابر

اصطلاحات مرتبط با این مبحث

brush
برس مو، برس، براش، ابزار براشینگ
cosmetic brushes
برس های آرایشی
electrical brushes
برس های برقی، براش های برقی

زبان تخصصی پوست

تومان900,000

وبینار اصطلاح شناسی با هدف آموزش اصطلاحات و واژه های زبان انگلیسی در محصولات مراقبت از پوست و مو برگزار شده و فیلم این وبینار به مدت 5 ساعت همراه با فایل PDF اسلاید ها ارائه می شود. این آموزش جهت آشنایی با مهمترین لغت ها و اصطلاحات فیشال و بیوتی تراپی بوده و برای هر شخصی که در این حوزه فعالیت دارد بسیار کاربردی می باشد.

author-avatar

درباره احسان حسنانی

مدرس و پژوهشگر مراقبت از پوست، کارشناس ارشد گرایش بیوتکنولوژی، با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه مراقبت از پوست و مو، آرایشی بهداشتی و کازمتیک

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.