نظر خانم فیروزه افروق

سلام جناب حسنانی عزیز، بینهایت سپاس برای روش آموزش خاص تان که نکته های زیادی قابل تقدیر و ستایش است:اول، تدریس دقیق تان که با ذکر دلیل علمی عملکرد هر اتفاق در پوست و توضیح جریان هر موضوع با بیانی شیرین ، جذاب و روان ؛ سبب جذب و فهم عمیق مطالب توسط دانشجو شده اید. و معتقدم که این روش در ارتقا سطح علمی شرکت کنندگان بصورت عمقی و ماندگار نقش مهمی دارد. من حقیقتا از تک تک لحظات کلاس لذت بردم و استفاده کردم.
دوم، ارسال فیلم کامل دوره و اسلایدها که کمتر استادی اینکار را انجام میدهد، این فرصت را به من داد که بارها بتوانم مطالب را مرور و نت برداری کنم.
از طرف دیگر پشتیبانی بی نظیر تان و وقتی که برای خواندن و پاسخ دادن به تک تک پرسش های دانشجویان پس از اتمام وبینار گذاشتید حقیقتا در دوره ی دیگری تجربه نکرده ام . علاوه نکته ی قابل تقدیر چهارم اینکه امروز لینک دانلود سؤال و جواب های رفع اشکال را که بصورت فیلم ضبط شده است را دریافت کردم . متشکرم 🌺 آرزوی موفقیت روزافزون برای شما و همه ی دانش پژوهان این حوزه را دارم.
فیروزه افروغ از ونکوور کانادا🍁
Oct 26 2021
سوم آبان ماه ۱۴۰۰

۱۴۰۰

freesia_medical

پیج خانم فیروزه افروق

چلچراغ کابین آپدیت 1403

تومان1,600,000

چهل درس کاملا ضروری مراقبت از پوست که برای ورود به این حرفه باید حتما بلد باشید.
اولین گام برای ورود به دنیای بیوتی تراپی و مراقبت از پوست حرفه ای
مخاطبین اصلی :بیوتی تراپیست ها و کاربران حرفه ای اسکین کر و کلیه افرادی که مراقبت از پوست را به عنوان شغل خود انتخاب کرده اند

ترکیب شناسی محصولات پوستی

تومان1,000,000

فیلم وبینار ترکیب شناسی آموزشی تخصصی برای آن دسته از مخاطبین که نیاز به تکمیل دانسته های علمی خود در حوزه مراقبت از پوست و مو دارند می باشد. این آیتم آموزشی شامل 7 ساعت آموزش تخصصی همراه با فایل PDF اسلایدها با موضوع شناخت ترکیبات و کاتالوگ خوانی محصولات بوده و نیاز به دیدن آموزش های پیش نیاز مثل چلچراغ کابین، آناتومی و اکتیو شناسی دارد.

اکتیوشناسی محصولات پوستی

تومان2,000,000

فیلم وبینار اکتیو شناسی مشتمل بر 6 ساعت آموزش مقدماتی و تکمیلی پیرامون مباحث پپتیدها و اکتیوها درمحصولات مراقبت از پوست می باشد. در این آموزشی اکتیوها و مواد موثره در محصولات پوستی تحلیل و بررسی می شوند.طرفداران این آموزش مشاوران پوستی ، کاربران حرفه ای محصولات ، مدرسان حوزه مراقبت از پوست و مو و فروشندگان محصولات مراقبت از پوست و مو هستند.

بازگشت به لیست