نظر خانم پرستو خانی

با سلام خدمت استاد بزرگوار جناب حسنانی عزیزبینهایت سپاسگزارم بابت وقت و انرژی فوق العاده ای که برای آموزش تک تک دوره ها گذاشته اید. بی شک هر دوره در حوزه خود در حد یک دانشگاه مجازی پربار و ارزشمندند.مطالب را آنقدر ساده و شیرین و در عین حال علمی بازگو می کنید که در روح و جان می نشیند و ملکه ذهن می شوند . به جرات می توانم بگویم بهترین و پربارترین دوره ای بود در این سالها چه به صورت حضوری و چه به صورت مجازی شرکت کرده بودم .خواستم بدونید امروز به لطف آموزشها و پشتیبانی صمیمانه شما اعتماد بنفسم در کار صد برابر بیشتر از قبل شده و بی صبرانه منتظر دوره های جدید شما هستم .قدردانتون هستم و براتون آرزوی توفیق و برکت الهی در تک تک لحظات زندگیتون دارم.با تشکر پرستو خانی بیوتی تراپیست

خانم لیلا ایوزخانی

parastoo_derma_room

پیج خانم پرستو خانی

هشت پا – کارگاه لک به زبان ساده

تومان1,700,000

فیلم ضبط شده وبینار آموزشی هشت پا، یا همان کارگاه لک به زبان ساده با سرفصل هایی پیرامون مشکلات پوستی ناشی از لک ، آناتومی، عوامل ایجاد، پیشگیری، درمان و تمام موارد مرتبط با آن می باشد. این DVD شامل یک ساعت مطالب پیش نیاز 6 ساعت آموزش کامل ،فیلم پرسش و پاسخ ها ،همراه بافایل PDF اسلایدها می باشد.

اکتیوشناسی محصولات پوستی

تومان2,000,000

فیلم وبینار اکتیو شناسی مشتمل بر 6 ساعت آموزش مقدماتی و تکمیلی پیرامون مباحث پپتیدها و اکتیوها درمحصولات مراقبت از پوست می باشد. در این آموزشی اکتیوها و مواد موثره در محصولات پوستی تحلیل و بررسی می شوند.طرفداران این آموزش مشاوران پوستی ، کاربران حرفه ای محصولات ، مدرسان حوزه مراقبت از پوست و مو و فروشندگان محصولات مراقبت از پوست و مو هستند.

ترکیب شناسی محصولات پوستی

تومان1,000,000

فیلم وبینار ترکیب شناسی آموزشی تخصصی برای آن دسته از مخاطبین که نیاز به تکمیل دانسته های علمی خود در حوزه مراقبت از پوست و مو دارند می باشد. این آیتم آموزشی شامل 7 ساعت آموزش تخصصی همراه با فایل PDF اسلایدها با موضوع شناخت ترکیبات و کاتالوگ خوانی محصولات بوده و نیاز به دیدن آموزش های پیش نیاز مثل چلچراغ کابین، آناتومی و اکتیو شناسی دارد.

چلچراغ کابین آپدیت 1403

تومان1,600,000

چهل درس کاملا ضروری مراقبت از پوست که برای ورود به این حرفه باید حتما بلد باشید.
اولین گام برای ورود به دنیای بیوتی تراپی و مراقبت از پوست حرفه ای
مخاطبین اصلی :بیوتی تراپیست ها و کاربران حرفه ای اسکین کر و کلیه افرادی که مراقبت از پوست را به عنوان شغل خود انتخاب کرده اند

بازگشت به لیست