ترکیب شناسی, مراقبت از پوست

نیاسن آمید (Niacinamide) و ویتامین سی(C)

نیاسینامید

خانم ساناز در مورد نیاسین آمید پرسیدند و این که آیا می شود با ویتامین سی استفاده کرد یا خیر؟
نیاسین آمید برای این که اثر کند نیاز به PH، 5/5 به بالا دارد و ویتامین سی هایی که اسکوربیک اسید (Ascorbic acid) هستند آنها PH شان اسیدی است و در این شرایط نیاسین آمید نمی تواند کار کند. بنابراین نیاسین آمید را همراه با ویتامین سی استفاده نکنید مخصوصا که ویتامین سی آن اسکوربیک اسید باشد.

محصولات آموزشی مرتبط با این مبحث

اکتیوشناسی محصولات پوستی

تومان600,000

فیلم وبینار اکتیو شناسی مشتمل بر 6 ساعت آموزش مقدماتی و تکمیلی پیرامون مباحث پپتیدها و اکتیوها درمحصولات مراقبت از پوست می باشد. در این آموزشی اکتیوها و مواد موثره در محصولات پوستی تحلیل و بررسی می شوند.طرفداران این آموزش مشاوران پوستی ، کاربران حرفه ای محصولات ، مدرسان حوزه مراقبت از پوست و مو و فروشندگان محصولات مراقبت از پوست و مو هستند.

ترکیب شناسی محصولات پوستی

تومان600,000

فیلم وبینار ترکیب شناسی آموزشی تخصصی برای آن دسته از مخاطبین که نیاز به تکمیل دانسته های علمی خود در حوزه مراقبت از پوست و مو دارند می باشد. این آیتم آموزشی شامل 7 ساعت آموزش تخصصی همراه با فایل PDF اسلایدها با موضوع شناخت ترکیبات و کاتالوگ خوانی محصولات بوده و نیاز به دیدن آموزش های پیش نیاز مثل چلچراغ کابین، آناتومی و اکتیو شناسی دارد.

اصطلاحات مرتبط با این مبحث

niacinamide
نیاسینامید

vitamin C
ویتامین C
ویتامین C ، اسکوربیک اسید و مشتقات آن

اصطلاح شناسی – زبان انگلیسی پوست

تومان500,000

وبینار اصطلاح شناسی با هدف آموزش اصطلاحات و واژه های زبان انگلیسی در محصولات مراقبت از پوست و مو برگزار شده و فیلم این وبینار به مدت 5 ساعت همراه با فایل PDF اسلاید ها ارائه می شود. این آموزش جهت آشنایی با مهمترین لغت ها و اصطلاحات فیشال و بیوتی تراپی بوده و برای هر شخصی که در این حوزه فعالیت دارد بسیار کاربردی می باشد.

author-avatar

درباره احسان حسنانی

مدرس و پژوهشگر مراقبت از پوست، کارشناس ارشد گرایش بیوتکنولوژی، با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه مراقبت از پوست و مو، آرایشی بهداشتی و کازمتیک

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.