مراقبت از مو

شامپو ضدخارش

شامپو ضد خارش

در داخل شامپو باید سورفکتانت های (Surfactant) ملایم انتخاب شده باشد. نکته مهم تر روش استفاده از شامپو است. اگر شما پوست سر حساس دارید شامپو را مستقیم نباید به پوست سرتان بزنید. حالا در ادامه توضیح می دهم که چه کار باید کرد.

خارش پوست سر


هر مقدار شامپویی که نیاز هست بسته به بلندی موهایتان باید کم کم از داخل شامپو در بیاورید، دستتان خیس باشد، این را کف دست بریزید، دست را به هم بزنید، کف کند با آبی که در کف دستتان است کامل رقیق شود، کف شود آن کف را روی سر پخش کنید و ماساژ دهید. به این ترتیب پوستتان دچار التهاب نمی شود و هر چهار دفعه ای که با شامپوی ملایم معمولی خودتان موهایتان را شستید یک بار بایستی از شامپوی ضد شوره ملایم استفاده کنید.

محصول آموزشی مرتبط با این مبحث

مراقبت از مو

تومان1,000,000

در این آموزش بعد از شناخت آناتومی مو، انواع شامپوها و ترکیبات آنها مورد بحث قرار می گیرد. روش های مراقبتی از موهای چرب، خشک، آسیب دیده و موهای بلند مطرح شده و آموزش هایی در خصوص مصرف کاندیشنرها، ماسک ها و روغن های درمانی مو بیان می گردد. روشهای تقویت مو و رطوبت رسانی و همچنین توصیه هایی جهت مقابله با مشکلات مو نظیر ریزش مو و شوره سر نیز ارائه می گردد.

اصطلاحات مرتبط با این مبحث


selenium shampoos
شامپوهای سلنیوم
shampoo
شامپو
shampoos
شامپوها
sulfate free shampoo
شامپوی عاری از سولفات

زبان تخصصی پوست

تومان800,000

وبینار اصطلاح شناسی با هدف آموزش اصطلاحات و واژه های زبان انگلیسی در محصولات مراقبت از پوست و مو برگزار شده و فیلم این وبینار به مدت 5 ساعت همراه با فایل PDF اسلاید ها ارائه می شود. این آموزش جهت آشنایی با مهمترین لغت ها و اصطلاحات فیشال و بیوتی تراپی بوده و برای هر شخصی که در این حوزه فعالیت دارد بسیار کاربردی می باشد.

author-avatar

درباره احسان حسنانی

مدرس و پژوهشگر مراقبت از پوست، کارشناس ارشد گرایش بیوتکنولوژی، با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه مراقبت از پوست و مو، آرایشی بهداشتی و کازمتیک

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.