آناتومی پوست, مراقبت از پوست, مراقبت از مو

pH پوست و مو 

پ هاش پوست

پ هاش پوست توسط دستگا هایی که روی سطح پوست قرار می گیرد و به واسطه ی آبی که روی پوست وارد می شود اندازه گیری می شود. در واقع وقتی پ هاش پوست اندازه گیری می شود پ هاش آن آب اندازه گیری می شود. روی سطح پوست عرق ترشح می شود که حاوی اسید لاکتیک است. سبوم ترشح می شود که حاوی انواع اسیدهای چرب است. یکسری باکتری ترشح می شود که تحت عوامل بیرونی از خود اسید ترشح می کنند. در مجموع همه این عوامل پ هاش پوست را تعیین می کنند.خوب است که بدانید قسمتهایی از پوست که نازک تر هستند پ هاش کمتری دارند و پ هاش پوست در آقایان کمتر است

محصول آموزشی مرتبط با این مبحث

آناتومی تخصصی پوست

تومان1,000,000

در این آیتم آموزشی هم آموزش آناتومی مقدماتی و هم آموزش آناتومی پیشرفته  به صورت فیلم وبینار ضبط شده به مدت 8 ساعت همراه با فایل PDF اسلایدها می باشد. برخی از سرفصل های این آموزش شامل شناخت لایه های پوست، سلولهای پوست، سد دفاعی پوست، اجزاء سلول، آناتومی لک، آناتومی آکنه، آناتومی پیری پوست،آناتومی رطوبت رسانی به پوست و … می باشد.

مراقبت از مو

تومان1,000,000

در این آموزش بعد از شناخت آناتومی مو، انواع شامپوها و ترکیبات آنها مورد بحث قرار می گیرد. روش های مراقبتی از موهای چرب، خشک، آسیب دیده و موهای بلند مطرح شده و آموزش هایی در خصوص مصرف کاندیشنرها، ماسک ها و روغن های درمانی مو بیان می گردد. روشهای تقویت مو و رطوبت رسانی و همچنین توصیه هایی جهت مقابله با مشکلات مو نظیر ریزش مو و شوره سر نیز ارائه می گردد.

اصطلاحات مرتبط با این مبحث

Or lotions that help rebalance the pH
لوسیون هایی که به متعادل کردن پ هاش کمک می کنند

زبان تخصصی پوست

تومان800,000

وبینار اصطلاح شناسی با هدف آموزش اصطلاحات و واژه های زبان انگلیسی در محصولات مراقبت از پوست و مو برگزار شده و فیلم این وبینار به مدت 5 ساعت همراه با فایل PDF اسلاید ها ارائه می شود. این آموزش جهت آشنایی با مهمترین لغت ها و اصطلاحات فیشال و بیوتی تراپی بوده و برای هر شخصی که در این حوزه فعالیت دارد بسیار کاربردی می باشد.

author-avatar

درباره احسان حسنانی

مدرس و پژوهشگر مراقبت از پوست، کارشناس ارشد گرایش بیوتکنولوژی، با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه مراقبت از پوست و مو، آرایشی بهداشتی و کازمتیک

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.