ضدآفتاب, مراقبت از پوست

آیا ژل ضد آفتاب خوب است؟

ژل ضد آفتاب
ژل های برپایه آب سبک تر هستند و کمتر پوست را چرب می کنند و کمتر باعث مسدود شدن منافذپوست و ایجاد جوش صورت می شوند. به همین علت توصیه می شود که برای پوست چرب از ضدآفتاب های ژل استفاده شود. اما در مورد ژل ها ضدآفتاب نکات مهمی وجود دارد که باید به آنها توجه شود: نکته اول: برخی ژل ها برپایه روغن هستند و اصلا برپایه آب نیستند. پس همان مشکلات روغن ها را دارد و در پوست چرب باعث ایجاد جوش می شود. نکته دوم: ژل های ضدآفتاب معمولا spf کافی ندارند و نمی توانند از پوست محافظت کامل بکنند. بنابراین ایده استفاده از ژل های ضد آفتاب ایده ی خیلی خوبی نیست و تمدید آن بایستی خیلی زودتر انجام شود.

محصولات آموزشی مرتبط با این مبحث

محصولات و ترکیبات ضدآفتاب

تومان1,000,000

در این آیتم آموزشی هر آنچه که در زمینه ترکیبات و  محصولات ضد آفتاب می بایست بدانید مثل شناخت انواع ضد آفتابها و SPF های متفاوت آنها متناسب با نوع پوست ، ترکیب شناسی و لیبل خوانی محصوات ضد آفتاب ، بررسی ضد آفتابهای بی رنگ و رنگی و نقد و بررسی آنها ، مراقبت از پوست صورت و دور چشم  و مقابله با لک توسط محصولات ضد آفتاب و بسیار مطالب دیگر بیان شده است .

اصطلاحات مرتبط با این مبحث


Mostly caused by sun exposure and hormonal imbalances
اغلب در اثر مواجهه با خورشید یا عدم تعادل هورمونی ایجاد می شود
Resulting in the formation of many fine lines and also by the lack of care, improper skincare products and also by sun exposure
Sun damaged skin has been chronically exposed to sun over the client’s life time
The use of exfoliants, sunscreen can help the skin
spf means the sun protection factor
اس پی اف به معنای فاکتور حفاظت در برابر آفتاب است.
sun burn
آفتاب سوختگی
ultraviolet rays of the sun
پرتوهای فرابنفش خورشید

زبان تخصصی پوست

تومان800,000

وبینار اصطلاح شناسی با هدف آموزش اصطلاحات و واژه های زبان انگلیسی در محصولات مراقبت از پوست و مو برگزار شده و فیلم این وبینار به مدت 5 ساعت همراه با فایل PDF اسلاید ها ارائه می شود. این آموزش جهت آشنایی با مهمترین لغت ها و اصطلاحات فیشال و بیوتی تراپی بوده و برای هر شخصی که در این حوزه فعالیت دارد بسیار کاربردی می باشد.

author-avatar

درباره احسان حسنانی

مدرس و پژوهشگر مراقبت از پوست، کارشناس ارشد گرایش بیوتکنولوژی، با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه مراقبت از پوست و مو، آرایشی بهداشتی و کازمتیک

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.